De Yogabloem
Contact

Contactgegevens

info@yogabloem.nl

leslocatie:
Wilhelminastraat 13 - 3271 BX - MIJNSHEERENLAND


Routebeschrijving: 
In de 'hoofdstraat' van Mijnsheerenland zit de ruimte. Tegenover de bakker, waar je ook kan parkeren. 
Even de inham inlopen, de deur zit aan de zijkant van het gebouw. Blauwe deur, met een grote 13 erop. Kan niet missen.
Als je even aanbelt doen we open.


Contactgegevens docenten:


Anneke Bloemendaal

(eigenaar, algemene informatie en lessen op ma, di, wo avond)
t: 06-38 306 305
anneke@yogabloem.nl



Nina van der Meulen

(zwangerschapscursussen, vr avond, za ochtend)
t: 06-31 68 26 12
nina@yogabloem.nl



Laura van Ek

(voor de lessen op ma 17.30u, wo en vr ochtend)
t: 06-41 15 75 70
laura@yogabloem.nl



Jacqueline Kamp

(voor de lessen op do avond)
jacqueline@yogabloem.nl
06-15658261




Brenda Viergever

(voor de kinderyogalessen)
brenda@yogabloem.nl



Mildred Vilerius
(invaldocent)
mildred@yogabloem.nl



Algemeen adres
(voor algemene vragen, promotie, etc.)
info@yogabloem.nl



volg en 'like' de Yogabloem op:

 

KvK: 24481397



 


                       lid van SYN, Samenwerkende Yogadocenten Nederland

 


 





 Bij de Yogabloem kan je terecht voor hatha yoga, critical alignment yoga, aerial Yoga, zwangerschapsyoga, mindfulness yoga diverse workshops, yogavakanties, kinderyoga, Mindfulness trainingen, massages en meditatie.

Welkom bij jezelf..!




De Yogabloem geeft les in Mijnsheerenland, centraal gelegen in
de Hoeksche Waard.
Makkelijk te bereiken vanuit Oud - Beijerland, Heinenoord, Puttershoek, Klaaswaal, 's Gravendeel, Numansdorp, Zuid - Beijerland, Nieuw - Beijerland, Piershil, Maasdam, Strijen, Strijen Sas, Barendrecht, Rhoon, Rotterdam, Poortugaal, Dordrecht, Ridderkerk, Hendrik Ido Ambacht, Spijkenisse, Heerjansdam, etc.